Во текот на летото и жените со вишок килограми можат да изгледаат убаво.

Ви даваме идеи за летен стајлинг и комбинации кои можете да ги направите.

Фустани, здолништа, маици, накит, еве како да се облечете.

Извор – Zenskimagazin

188 Прегледи