Снег, Молитва, Скијање, Сауна, Спа – За екстра поволна цена патувај во Банско-Рилски Mанастир

МАПА

Шармантниот Апартхотел Polaris Inn нуди стилски декорирани апартмани во близина на падините на планината Пирин во популарната област Грамадето во Банско.

Имотот е само 80 метри од ски лифтот и има бесплатен шатл-автобус до станицата. Во рок од 10 минути можете да стигнете до главната област за шопинг и забава во Банско.

Ова е омилен дел на нашите гости од Банско, се вели според независни критики.

Информации за областа
Најблиските аеродроми
Аеродромот во Софија 96,5 км

Објекти на Поларис Ин Баско
Најпопуларни објекти
Бесплатен паркинг, бесплатно WiFi 
Разно
Лифт
Семејни соби

Транспорт
Превоз за гостите
Шатл-служба (доплата)

Услуги за рецепција
Приватно пријавување / одјавување

Зборувани јазици
Ние го зборуваме вашиот јазик!

Руски
Англиски
Бугарски

 

318 Прегледи